Titulní obrázek

Nástupce M3 E92 se již brzy představí

Tuningové firmy stále vyhledávají model M3 E92. A to i přesto, že se jeho nástupce již brzy představí. U Alpha-N dokázali vydolovat dalších 30 koní. Cenu i dostupnost vozu prozatím automobilka úspěšně tají.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Tuningové kity pro pomalu dosluhující generaci BMW M3 E92 neberou konce. Tuhle temnou M3 mají na svědomí kluci od Alpha-N a kromě karbonových doplňků se podívali i do útrob, dokázali totiž zvýšit výkon o 30 koní.

Atmosférickému osmiválci roztáhne plíce karbonový airbox a společně s úpravou na řídící jednotce výkon poskočil o zmíněných 30 koní. O pořadný randál se postará výfuk Akrapovič, který je kompletně z titanu. U Alpha-N ale nezapomněli ani na podvozek, ten standardní vystřídal závodní od KW. 

Kromě karbonového lízátka a obřího křídla si zajisté všimnete 19" disků OZ Superforgiata, které obouvají pneumatiky Michelin Pilot Sport Cup. V interiéru našly místo závodní sedadla Recaro Pro Racer Hans a trubkový rám. O ceně ani dostupnosti nepadla zatím zmínka.