Titulní obrázek

Největší BMW M Centrum je v Brně

Již více než dvacet let působí na českém trhu v prodeji vozů BMW významná společnost RENOCAR, a.s. V minulém roce se dokonce stala certifikovaným partnerem vozů BMW M. Firma Renocar se příležitosti chopila všemi prsty. Během krátkého období se totiž stala jedničkou v počtu prodaných vozů.

V šedesátých a sedmdesátých letech patřilo BMW mezi nejlepší a nejúspěšnější značky v motoristickém sportu. Tehdejší závodní aktivity značky zajišťovala společnost BMW Motorsport GmbH. Postupně se objevila potřeba upravovat a ladit i sériové automobily BMW pro širší okruh zájemců, o které byl velký zájem. Z BMW Motorsport GmbH vznikla v roce 1972 firma BMW M GmbH, jejíž hlavním posláním je výroba sportovních vozů modelů BMW založených na sériových vozech.

V roce 2011 přišla změna a společnost se stala certifikovaným partnerem vozů BMW M. Vedení firmy Renocar se rozhodlo v České republice vybudovat v Brně centrum „BMW M“. Modely M sázejí na dynamiku a emoce ze sportovní jízdy a intenzivní radost, založenou na dokonalé harmonii panující mezi motorem, podvozkem a designem vozu. Důležitým posláním bylo také pokračovat v této výjimečnosti modelů a propagovat vozy naprosto konkrétním způsobem.

Dovoz a přihlášení vozidla: Aby bylo možné jezdit s dovezeným vozem, je nutné nové či ojeté vozidlo přihlásit do evidence. Musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na dopravním inspektorátu doložit originál zelenou kartu.

Ve vyčleněné sekci pouze pro vozy BMW M poskytne proškolený personál zákazníkovi maximální péči i odbornost. Prodejce, servisní poradce a mechanik prochází pravidelným školení u BMW v Mnichově. Při koupi tak nejlépe dokáží poradit nejen s konkrétní specifikací daného vozu podle individuálních požadavků, ale také seznámí zákazníka se správným zacházením s vozem. Speciální servisní vybavení pak zajistí kvalitní péči o váš vůz.